AVIEN.PL | Internetowa sprzedaż hurtowa

Vaillant VU 25CS/1-7 ecoTEC exclusive IoniDetect + VIH Q 75 B obok kotła + sensoCOMFORT 720 + sensoNET VR 921

Kod: 0010039691
17 137 zł –18 %
1010 vaillant vu 25cs 1 7 ecotec exclusive ionidetect vih q 75 b vedla kotla sensocomfort 720 sensonet vr 921
17 137 zł –18 % 13 986 zł / ks
4 až 7 dní

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Vaillant VU 25CS/1-7 ecoTEC exclusive IoniDetect
+ ecoTEC exclusive IoniDetect+ uniSTOR VIH Q 75 Bobok kotła+ sensoNET VR 921 - moduł komunikacji internetowej
+ estetyczne osłony izolacyjne i przekładki
+ oryginalna chromowana grupa bezpieczników do zasobnika

Uwaga:Połączenie między kotłem a zasobnikiem nie jest objęte montażem.

VAILLANT VU 25CS/1-7 ecoTEC exclusive IoniDetect
- wiszący kocioł kondensacyjny
- wydajność:2,5 - 25,0 kW

>

Stopień modulacji 1:10

>

Kondensacyjny kocioł wiszący do ogrzewania gazem ziemnym (propanem) z odprowadzaniem spalin przez ścianę, dach, szyb lub świetlik.

Technologia skraplania nowej generacji
Ekskluzywny kocioł gazowy ecoTEC oferuje technologię kondensacyjną z wieloma inteligentnymi funkcjami w nowoczesnym wzornictwie. Kompaktowe urządzenie do montażu na ścianie zostało zaprojektowane specjalnie do użytku w domach rodzinnych i stanowi inwestycję w przyszłość, niezależnie od tego, czy jest to nowy budynek, czy modernizacja starego systemu grzewczego.
Bądź przygotowany na możliwe wahania w składzie gazu
Sercem nowej generacji kotłów ecoTEC exclusive jest inteligentny system kontroli spalania IoniDetect. Ponieważ system automatycznie wykrywa różne rodzaje i właściwości gazu, układ spalania optymalizuje się w celu uzyskania maksymalnej wydajności energetycznej. Nie trzeba się więc martwić, jeśli w przyszłości zmieni się skład dostarczanego gazu, kocioł automatycznie się do tego dostosuje.
Nagrodzony przez markę Green iQ za technologię przyszłości
Kocioł gazowy ecoTEC exclusive to inwestycja w ekologiczne ogrzewanie. Nosi on naszą markę Green iQ, która oznacza najwyższe standardy zrównoważonej technologii i inteligentnej łączności. Wszystkie produkty Green iQ można podłączyć za pośrednictwem sieci WLAN, a dzięki kompatybilnym interfejsom technicznym można nimi wygodnie sterować także w podróży, za pomocą smartfonów lub tabletów.
Marka Green iQ oznacza również produkcję oszczędzającą zasoby naturalne i wykorzystującą wysokiej jakości materiały nadające się do recyklingu, pochodzące ze starannie kontrolowanych źródeł.
Projekt zapewniający intuicyjną obsługę
Natrakcyjny wygląd nowego kotła ecoTEC exclusive przyciąga wzrok od pierwszego spojrzenia. Jego czyste, wyraziste linie i podświetlany wyświetlacz w kolorze czarnym to znak rozpoznawczy nowej ery gazowych kotłów kondensacyjnych.
Nie tylko bezproblemowo integruje się z domem, ale również jego obsługa jest bardziej intuicyjna niż kiedykolwiek. Udoskonalony interfejs użytkownika kotła z dotykowymi elementami sterującymi, przewijanymi elementami sterującymi i wyświetlaczem pełnotekstowym umożliwia obsługę urządzenia bez obawy popełnienia błędu. Wszystkie istotne funkcje są przejrzyście uporządkowane i łatwe do zrozumienia - umożliwiają szybką nawigację i konfigurację.
Wygodny monitoring dzięki sterowaniu dotykowemu i aplikacji
Inteligentna technologia nie musi być skomplikowana! Wszystkie ustawienia ogrzewania można wprowadzać bezpośrednio na urządzeniu za pomocą dotykowych elementów sterujących. Nawigacja po menu jest prosta i przejrzysta, a sterowanie jest teraz jeszcze wygodniejsze. Aby łatwo i intuicyjnie sterować systemem grzewczym z dowolnego miejsca, wystarczy połączyć moduł komunikacji internetowej sensoNET, który znajduje się w zestawie, z nowym regulatorem systemu sensoCOMFORT. Użytkownik ma łatwy dostęp do wszystkich głównych funkcji sterowania za pomocą bezpłatnej aplikacji sensoAPP. Nawet gdy nie ma Cię w domu.
Elastyczne opcje rozbudowy zwiększające wydajność i wygodę
Kocioł gazowy ecoTEC exclusive oferuje szeroki zakres możliwości rozbudowy systemu grzewczego. Połącz swój kocioł z jednym z szerokiej gamy zasobników ciepłej wody użytkowej firmy Vaillant. Konstrukcja nowych wiszących zasobników uniSTOR doskonale pasuje do nowego kotła ecoTEC exclusive. I choć zajmuje niewiele miejsca, może pokryć nawet największe zapotrzebowanie na ciepłą wodę. Regulator systemu sensoCOMFORT steruje przygotowaniem ciepłej wody użytkowej oraz maksymalnie dziewięcioma mieszanymi obiegami grzewczymi. Umożliwia to rozbudowę, np. o pompy ciepła, systemy solarne lub wentylację z odzyskiem ciepła.
PARAMETRY
Zakres wydajności grzewczej przy 80/60 °C: 2,5 - 25 kW
Zakres mocy grzewczej przy 50/30 °C: 2,8 - 27 kW
Maks. 85 °C
Klasa efektywności energetycznej ogrzewania (A+++ - D):A
Maks. 26 kW
Maks. pobór mocy elektrycznej: 55 W
Maks. 0,3 MPa (3 bar)
Przyłącze wylotu/wpustu wody: G 3/4"
Przyłącze gazowe: Ø 20
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 720/440/348 mm
Waga: 33 kg
VAILLANT uniSTOR VIH Q 75 B
- stacjonarny zbiornik magazynowy TV z ogrzewaniem pośrednim
- z emaliowaną powierzchnią chroniącą przed korozją
- objętość:68l
.
Charakterystyka produktu
.
Parametry
.
VAILLANT sensoCOMFORT 720
- sterownik equithermal
Nasz nowy regulator equithermiczny sensoCOMFORT daje Ci pełną kontrolę nad systemem grzewczym, jest intuicyjny i inteligentny. W połączeniu z modułem internetowym sensoNET i aplikacją sensoAPP umożliwia sterowanie ogrzewaniem - w domu i w podróży.
Dostosuj swój komfort za pomocą kilku kliknięć
Dzięki nowemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczościsensoCOMFORT i 3,5-calowemu ekranowi, obsługa ogrzewania jest wygodniejsza niż kiedykolwiek. Sześć przycisków dotykowych, wygodne przewijanie i funkcja podświetlenia ułatwiają obsługę nawet w ciemnych miejscach. Przejrzysta struktura menu umożliwia szybką nawigację i konfigurację oraz dostosowanie systemu grzewczego do potrzeb użytkownika za pomocą funkcji asystenta instalacji. A jeśli brakuje Ci jakiejś informacji, użyj przycisku pomocy. Dzięki aplikacji sensoAPP na smartfonie lub tablecie można sterować ogrzewaniem z dowolnego miejsca za pomocą połączenia wifi: ustawiać precyzyjne temperatury, definiować przedziały czasowe z dokładnością do minuty i korzystać z innych funkcji specjalnych, takich jak tryb nieobecności.
Wzmocnij swój system grzewczy dzięki odnawialnym źródłom energii
Od systemów solarnych do wentylacji. Inteligentny sterownik sensoCOMFORT zapewnia przyszłościowe sterowanie systemem. Regulator jest zoptymalizowany do jednoczesnego sterowania wszystkimi elementami systemu grzewczego, dzięki czemu można wygodnie regulować system w zależności od potrzeb, np. w zakresie ciepłej wody użytkowej. Regulator sensoCOMFORT daje możliwość obsługi kilku obiegów grzewczych, a tym samym bardziej złożonych systemów grzewczych, np. w domach wielorodzinnych.
Zsynchronizowana konstrukcja systemu zapewniająca maksymalną łatwość użytkowania
Nasze kotły gazowe i sterowniki nowej generacji (w tym sterownik sensoCOMFORT) mają jedną wspólną cechę: ujednoliconą strukturę menu, w tym aplikację sensoAPP. Dzięki temu, poruszając się po jednej strukturze menu, użytkownik jest zaznajomiony ze wszystkimi, co z pewnością ułatwia obsługę nowego systemu grzewczego.
Zaprojektowane dla Twojego nowoczesnego domu
Kontroler systemu powinien w naturalny sposób pasować do Twojego wnętrza. Nowoczesne wzornictwo przyciąga wzrok i jest rozpoznawalne, ponieważ przypomina nowoczesne urządzenia inteligentne. Dzięki temu doskonale wkomponowuje się w nowoczesne przestrzenie mieszkalne. To samo dotyczy naszej aplikacji sensoAPP. Jest ona kontynuacją poprzedniej aplikacji multiMATIC, która zdobyła nagrodę Red Dot Design Award.
Parametry
.

VAILLANT sensoNET VR 921 - moduł komunikacji internetowej

>.
Podłączenie systemu grzewczego do Internetu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki modułowi sensoNET otrzymujesz kompaktowy moduł internetowy, który ekspresowo i szybko podłącza się do kotła w systemie plug-and-play.
Wszechstronne sterowanie mobilne za pomocą aplikacji sensoAPP
Dzięki modułowi sensoNET użytkownik otrzymuje interfejs komunikacyjny umożliwiający wygodne sterowanie ogrzewaniem za pomocą aplikacji sensoAPP na smartfonie. Po zainstalowaniu modułu internetowego wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać pełną mobilną kontrolę nad systemem. Pozwala to na podniesienie komfortu w zakresie ogrzewania i dostępności ciepłej wody użytkowej na wyższy poziom. Dzięki wspólnemu interfejsowi eBUS moduł sensoNET internet może współpracować z kotłami i regulatorami nowej generacji firmy Vaillant.
Moduł sensoNET internet może być wygodnie zamontowany pod nowym ecoTEC exclusive i może być stosowany tylko ze sterownikami sensoCOMFORT i sensoHOME.
Bezpieczeństwo danych z certyfikatem VDE
Wszystkie produkty firmy Vaillant są testowane i zatwierdzane przez Instytut VDE, niezależne i neutralne europejskie stowarzyszenie techniczne i naukowe, które testuje i certyfikuje sprzęt elektryczny, komponenty i systemy. Produkty opatrzone znakiem VDE zostały niezależnie ocenione pod kątem zgodności z międzynarodowymi normami i wymogami ochrony prawnej. Dzięki temu można mieć pewność, że produkty firmy Vaillant są bezpieczne i chronione zgodnie z najwyższymi standardami.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Vaillant ecoTec exclusiv, kotol v zostave so 70 l zásobníkom vysoký výkon nad 16 kW Vaillant
Gwarancja: 2 roky
Waga: 60 kg
Určenie kotla: kotol v zostave so 70 l zásobníkom
Výkon kotla na vykurovanie: vysoký výkon nad 16 kW
Výrobca: Vaillant
Wyświetlić wszystkie podobne produkty Produkt poprzedni Produkt następny

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

O spoločnosti

Skupina Vaillant Group je synonymom vykurovania a prípravy teplej vody, pričom hlavný dôraz kladie na kvalitu, spoľahlivosť a užívateľský komfort. Jej produkty tepelnej techniky sú zastúpené vo viac ako 100 krajinách sveta. Združuje značky Vaillant, Saunier Duval, AWB, Bulex, DemirDöküm, Glow worm, Hermann Saunier Duval a Protherm. Každá z týchto značiek má s výrobou vykurovacích zariadení bohaté skúsenosti, pretože väčšina z nich je v danom segmente viac ako 80 rokov. So svojím 140 rokov dlhým pôsobením na trhu však patrí hlavne značka Vaillant k tým najväčším a najvýznamnejším. Dlhodobo je lídrom na trhu a priekopníkom vo vývoji a inováciách v oblasti vykurovacích technológií v Európe. Skupina Vaillant Group má vybudovanú rozsiahlu sieť obchodných zastúpení a tisíce spokojných zákazníkov po celom svete.

Do bohatého portfólia Vaillant Group patria moderné technológie vykurovania, ktoré sú energeticky úsporné, efektívne a prispievajú k ochrane životného prostredia. Vďaka širokému spektru produktov a modelov si tu každý zákazník nájde presne to, čo potrebuje. Sortiment zahŕňa závesné a stacionárne kotly, zásobníky teplej vody či elektrické spotrebiče. Na trhu závesných kotlov je spoločnosť s 26 percentným podielom dokonca číslom jedna v Európe. Vaillant Group sa nešpecializuje len na vývoj a výrobu kotlov, do jej produktového portfólia patria aj technológie využívajúce obnoviteľné zdroje energie, ako sú solárne systémy či najmodernejšie tepelné čerpadlá a klimatizácie. Užívateľom ponúka tiež rekuperačné alebo kogeneračné jednotky či zeolitové tepelné čerpadlá.

Vaillant Group myslí každý deň dopredu a ponúka individuálne riešenia pre každú potrebu a každý druh energie. Jej úspech je založený tiež na výskume a vývoji, ktorý vždy prebieha v súlade so želaniami zákazníkov. Oddelenie výskumu a vývoja spoločnosti patrí k najväčším a predovšetkým k najkreativnejším oddeleniam v tomto segmente. Tím vývojárov neustále pracuje na nových zariadeniach a technologických systémoch, ktoré sa čoraz jednoduchšie obsluhujú a ktoré už dnes spĺňajú požiadavky zajtrajška. Či ide o energetické riešenia budúcnosti, alebo o najlepší spôsob ako využiť fosílne palivá, spoločnosť Vaillant Group sa snaží predvídať nové trendy a byť vždy o krok dopredu pred ostatnými. Dôkazom toho je aj každoročné prihlásenie až 100 nových patentov. V oblasti výroby kladie firma najväčší dôraz na dosiahnutie najvyššej kvality kotlov, ktorá predstavuje dokonalosť do najmenšieho detailu.

Vaillant Group má svoje zastúpenie vo väčšine krajín sveta. Výnimkou nie je ani Slovensko, kde sídli spoločnosť Vaillant Group Slovakia, s. r. o. zastupujúca značky Vaillant a Protherm. Vykurovacie zariadenia Vaillant Group sa vyrábajú v siedmich výrobných závodoch, pričom až dva z nich sa nachádzajú na území našej krajiny. Tieto fabriky zamestnávajú spolu viac ako 1 300 ľudí. Výrobný závod Protherm Production so sídlom v Skalici sa špecializuje na výrobu elektrokotlov a stacionárnych kotlov pre všetky značky patriace do skupiny Vaillant Group. Môže sa pochváliť aj vlastným vývojovým centrom, ktoré patrí k najmodernejším v Európe. Druhým výrobným závodom na Slovensku je Vaillant Industrial Slovakia v Trenčianskych Stankovciach, ktorý pre celú skupinu vyrába moduly pre závesné kotly.

História spoločnosti Vaillant

História spoločnosti Vaillant siaha až do roku 1874, kedy ju založil Johann Vaillant v Remscheide v Nemecku. Odvtedy je spoločnosť Vaillant lídrom v oblasti vykurovacích a vetracích technológií.

História spoločnosti Vaillant 

1874 Inštalatér Johann Vaillant zakladá firmu.

1894 Ocenený patentom za vynález plynového ohrievača vody konštrukciou “v uzatvorenom systéme”.

1899 Zaregistrované logo firmy, veľkonočný zajac.

1905 Vývoj ohrievača vody v závesnom prevedení, patentované pod označením „Geyser“.

1924 Vývoj závesného kotla na kúrenie.

1955 Od konca 2. svetovej vojny vyrobený miliónty spotrebič.

1960 Začína výroba elektrických spotrebičov.

1967 Vývoj kombinovaného závesného kotla.

1974 Od roku 1974 predaných 11 miliónov spotrebičov.

1992 Založenie dcérskych spoločností – v Československej republike, Maďarsku, Poľsku a Turecku.

1993 Rozdelením Československa vzniká samostatné obchodné zastúpenie na Slovensku.

1999 Jubileum, 125 rokov výročie založenia firmy, za celú dobu histórie predaných 40 miliónov spotrebičov.

2001 Vzniká skupina Vaillant Group zastrešujúca osem významných výrobcov vykurovacích zariadení v Európe, na Slovensku aj výrobcu kotlov Protherm.

2003 Výrobný závod Vaillant Group v Skalici sa špecializuje na výrobu stacionárnych kotlov aj pre ďalšie značky patriace do skupiny VG.

2004 Vaillant Group otvára na Slovensku v Trenčíne nový výrobný závod na výrobu hydraulických skupín pre závesné kotly.

2009 V závode VG Trenčín vyrobený 10 000 000 modul pre vykurovacie zariadenia.

Veľkonočný zajac v logu - určený pre úspech firmy

Ružovolíci trpaslíci a roztomilé zvieratá stoja okolo a obdivujú zázrak vajca. Johann Vaillant je fascinovaný scénou a rozhodne sa kúpiť oboje, obrázok aj autorské práva. Pre Vaillant, to znamená založenie jeho značky a obrovský úspešný príbeh.

Veľmi výrazný profil značky

Od roku 1899 motív zdobí všetky produkty, katalógy a prospekty. Počas niekoľkých málo rokov, si Vaillant vybudoval výbornú povesť, ktorá sa rozšírila po celom Nemecku, a dokonca aj za jeho hranicami. Vaillant dal jeho logu jasné línie a obrysy. "Zajac vo vajci" zostáva ústrednou témou, ale pridáva sa slovo "Vaillant". 

Mnoho Nemcov vie, že Vaillant zajac patrí spoločnosti so sídlom v Severnom Porýní - Vestfálsku. Okrem toho: viac než 70% všetkých Nemcov počulo o spoločnosti Vaillant. V Rakúsku a Holandsku spoločnosť dosahuje podobných výsledkov pre jej imidž.

Udržateľnosť 

Ako do budúcnosti orientovaný, rodinný podnik, prijímame osobitnú zodpovednosť za životné prostredie, pre našich zamestnancov a pre spoločnosť. Sme presvedčení, že hospodársky úspech, udržateľný a ziskový rast sú neoddeliteľne späté so záväzkom sociálnych a ekologických štandardov.

Aby bolo možné splniť tento záväzok, sme zviazaní plniť naše aktivity trvalo udržateľného rozvoja v strategickom S.E.E.D.S. Program (Udržateľnosť v prostredí, zamestnancoch, rozvoj & produkty a spoločnosť). Definícia tejto oblastí záujmu je založená na komplexnom pochopení udržateľnosti, v ktorej berieme do úvahy aj kľúčové problémy našich hlavných činností.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.