AVIEN.PL | Internetowa sprzedaż hurtowa

Pompy ciepła

Pompa ciepła do ogrzewania, podgrzewania wody

Pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej

Pompa ciepła do c.w.u. jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie należy oszczędzać energię potrzebną do ogrzewania wody. Pompa jest wykonana z wysokiej jakości stali. W zależności od typu, sama sprężarka pompy ciepła znajduje się na górze zbiornika lub z boku. Wewnątrz pojemnik jest chroniony przez podwójne emaliowanie termiczne i anodę Mg. Ogrzewanie ciepłej wody użytkowej jest zapewniane przez jeden lub dwa wymienniki ciepła, w zależności od typu zbiornika.

Typy TC-xPLxx, TC-3Z 300 i TC-3Z 300VZ są wyposażone w jeden wymiennik ciepła gorącej wody i dwie wężownice. (Typ TC-3Z 300VZ posiada dodatkowo przygotowanie do prowadzenia kanałów powietrza nawiewanego i wywiewanego w odległości do 10 m). Jedna spirala jest od pompy ciepła - sprężarki, a druga spirala jest spiralą bezpośredniego ogrzewania EI. Typ STČ xxx-xkW jest wyposażony w dwa nieosiowe wymienniki ciepła. Dzięki dwóm wymiennikom ciepła gorącej wody możliwe jest łączenie różnych rodzajów źródeł ciepła. ( Kotły wodne na gaz, węgiel drewno, energię słoneczną itp.)

Pompa zawiera jeszcze dwie cewki. Dzięki różnym rodzajom energii do przygotowania c.w.u. pompa ciepła jest w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom w zakresie komfortu przygotowania ciepłej wody użytkowej i oszczędności energii.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.