AVIEN.PL | Internetowa sprzedaż hurtowa

Viessmann Vitodens 050-W, 19 kW

Kod: Z024670
Promocja
Marka: Viessmann
7 910 zł –20 %
mall
7 910 zł –20 % 6 328 zł / ks
4 až 7 dní

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Viessmann Vitodens 050-W, 19 kW
MatriX, wymiennik ciepłaInox-Radial
- sterowanie z czarno-białym, 2x7-segmentowym, dotykowym wyświetlaczem LED
- moc:3,2 - 19 kW

Palnik MatriX-Plus zdobywa punkty przede wszystkim za swoją wydajną pracę oraz niską emisję zanieczyszczeń i hałasu. Specjalna powierzchnia ze stali nierdzewnej MatriX jest odporna na wysokie temperatury i zapewnia niezawodne działanie oraz długi okres eksploatacji.
Lambda Pro
Kolejną nowością techniczną firmy Viessmann jest w pełni automatyczna regulacja spalania Lambda Pro. Dostosowuje się do wszystkich rodzajów gazów i każdego systemu odprowadzania spalin. Zapewnia to czyste i wydajne spalanie. Obejmuje ona również samoczynną adaptację odciągu spalin.
Wymiennik ciepła Inox-Radial ze stali nierdzewnej: wydajność i długa żywotność
Przegroda jest zawsze wykonana ze stali nierdzewnej. Sercem kotła Vitodens 100-W (kombi) jest odporny na korozję wymiennik ciepła ze stali szlachetnej Inox-Radial. Szczególnie efektywnie przekształca on energię wejściową w ciepło. Praktycznie bezstratny, o wydajności 98%, która jest nie do pobicia. A to wszystko w połączeniu z bezpieczeństwem, jakie zapewnia wysokiej jakości stal nierdzewna o wyjątkowo długiej żywotności.
OUTLINE VITODENS 050-W
1. Palnik MatriX-Plus z kontrolą spalania Lambda Pro
2. Wymiennik ciepła Inox-Radial
3.Wyświetlacz LED z przyciskami dotykowymi
4.Internet w środku
5. Wysokowydajna pompa
6. Zbiornik wyrównawczy (8 litrów)
Obsługa serwisowa
Łatwa obsługa za pomocą Wyświetlacza LED z przyciskami dotykowymi
Przyjazne dla użytkownika przyciski umożliwiają szybką regulację temperatury ogrzewania i wody użytkowej. Wyświetlany jest stan pracy i temperatury
na wyświetlaczu cyfrowym.
WNIOSEK ViCare
Wiszące gazowe kotły kondensacyjne Vitodens z nową platformą elektroniczną posiadają zintegrowany interfejs WiFi. Umożliwia to bezpośrednie połączenie z Internetem w razie potrzeby. Dzięki aplikacji ViCare obsługa systemu grzewczego jest dość prosta i intuicyjna. Tworzy on połączenie z usługą cyfrową i jest w bezpośrednim kontakcie z lokalnym partnerem-ekspertem.
ViCare wykorzystuje na żądanie funkcję GPS telefonu komórkowego i w ten sposób wykrywa odległość do grzejnika. Po przekroczeniu ustawionej odległości temperatura w pomieszczeniu jest automatycznie obniżana. Można również dodać do systemu termostat ViCare, aby cieszyć się jeszcze większym komfortem i wydajnością.
Aplikacja oferuje następujące funkcje:
● Użytkownik ma w czasie rzeczywistym wgląd w stan całego systemu.
● Przesuń palec, aby wybrać żądaną temperaturę pokojową.
● Ustawienie żądanej temperatury ciepłej wody użytkowej.
● Dzięki asystentowi czasu ogrzewania można ustawić kilkustopniowe czasy przełączania dla ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.
● Wyświetlanie aktualnej temperatury zewnętrznej.
● Wyświetlanie historii temperatury dla ostatnich kilku dni.
Aplikacja ViCare daje Ci przegląd aktualnego stanu pracy Twojego systemu grzewczego. Daje to poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że wszystko jest bardziej przewidywalne. Dzięki temu można zaprogramować różne czasy przełączania dla każdego dnia, w zależności od potrzeb.
Dodatkowo w aplikacji można wybrać tryb normalny lub partyjny. Tryb imprezowy pozwala wydłużyć czas ogrzewania w przypadku dłuższego przyjęcia z udziałem gości, którzy chcą dłużej utrzymać ciepło. Dostępny jest również tryb oszczędnościowy z szybkim wyborem. Obniża temperaturę, gdy użytkownik przebywa poza domem. Nie mówiąc już o jednorazowej opłacie za ciepłą wodę, jeśli chcesz wziąć długą kąpiel.
Tryb normalny i imprezowy jest dostępny dla użytkowników urządzeń z systemem Android i Apple. Należy pamiętać, że regulator systemu grzewczego musi obsługiwać tę funkcję.
Bieżący stan sprzętu i bezpośrednie połączenie z doświadczonym ekspertem
Dodatkowo aplikacja ViCare oferuje automatyczne raporty z aktualnym opisem stanu urządzenia. W ten sposób można wcześnie rozpoznać, czy występuje problem, czy też wszystko jest w porządku. Podobnie, za pośrednictwem aplikacji ViCare użytkownik ma bezpośrednią łączność z partnerem-ekspertem, gdy tylko na urządzeniu grzewczym pojawi się komunikat.
Prawdopodobne komunikaty o błędach są łatwo rozpoznawalne. Ponieważ aplikacja ViCare działa w oparciu o system sygnalizacji świetlnej:
● Zielony: Wszystko jest w porządku.
● Żółty: Wymagana jest konserwacja.
● Czerwony: Wystąpił problem.
Jeśli pole ma kolor czerwony, automatycznie zostaną wyświetlone dane kontaktowe partnera-eksperta. W przypadku tej funkcji wystarczy zaznaczyć szczegóły dotyczące wybranego partnera-eksperta i zapisać je w aplikacji. Inną opcją jest podłączenie fachowego partnera bezpośrednio do systemu grzewczego. Wymaga to zezwolenia na świadczenie usług. Można to zrobić za pomocą zaledwie dwóch kliknięć. Umożliwia to partnerowi-ekspertowi wczesne wykrywanie usterek, a nawet ich zdalną naprawę lub przyjazd do użytkownika z odpowiednimi częściami zamiennymi.
Instalacja ViCare
Instalacja aplikacji ViCare jest łatwiejsza niż myślisz.
Otrzymanie następujących założeń:
● Połączenie z Internetem (plan taryfowy na transmisję danych niezależny od czasu i objętości).
● Smartfony z systemem operacyjnym Apple iOS lub Google Android (aktualną wersję należy pobrać z odpowiedniego sklepu).
● Interfejs internetowy Viessmann Vitoconnect 100, typ OPTO 1.
● Interfejs internetowy Viessmann Vitoconnect 100, typ OPTO 1.
● Urządzenia gazowe firmy Viessmann instalowane od 2004 r., pompy ciepła instalowane od 2010 r. oraz urządzenia grzewcze na paliwa stałe instalowane od 2016 r. W celu uzyskania dokładnych informacji o kompatybilności należy skontaktować się z autoryzowanym partnerem specjalistycznym.
Po zainstalowaniu i uruchomieniu systemu ViCare, wybrany przez Państwa partner-ekspert będzie mógł nadzorować system za pomocą aplikacji Vitoguide.
TERMOSTAT ViCare
Możesz także rozbudować system o cyfrowy termostat ViCare i cieszyć się jeszcze większym komfortem i wydajnością.
Uwaga:Termostat nie wchodzi w skład zestawu, można go zamówić.
Korzyści:
.

PARAMETRY

> . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Nominalna moc cieplna Vitodens 050-W
50/30 °C (kW) 3,2 - 19,0
80/60 °C (kW) 2,9 - 17,1
Wymiary
Długość (mm) 300
Szerokość (mm) 400
Wysokość (mm) 700
Waga (kg) 33
Podłączenie przewodu kominowego (Ø mm) 60
Złącze powietrza zasilającego (Ø mm) 100
Klasa efektywności energetycznej A
.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Viessman
Gwarancja: 2 roky
Waga: 40 kg
Bezpečnostný termostat: áno
Dodávané príslušenstvo: elektrický kábel, sifón, návod, záručný list
Elektronické zapaľovanie: áno
? Expanzná nádoba: 8 l
Hmotnosť prázdneho kotla: 33 kg
Horný výkon kotla: 19 kW
Krajina pôvodu: EU
Možnosť pripojenia bezdrôtového termostatu: áno
Nastaviteľný rozsah teploty VV: 35 - 60 °C
Palivo: zemný plyn / skvapalnený plyn / 20% vodíková zmes
Prevedenie komína: TURBO
Priebeh zmeny výkonu: modulovaný
Pripojenie el. napätia: 230V
Prípojka TUV: 1/2"
Prípojka vody: 3/4"
Rozmery: 700 x 400 x 300 mm
Spodný výkon kotla: 3,2 kW
Spustenie kotla: servisným technikom VIESSMANN
Určenie kotla: s možnosťou pripojenia zásobníka
Vhodný pre podlahové kúrenie: áno
Výkon pri tepl. spáde 50/30 °C: 3,2 - 19,0 kW
Výkon pri tepl. spáde 80/60 °C: 2,9 - 17,1 kW
Výkon kotla na vykurovanie: vysoký výkon nad 16 kW
Výrobca: Viessmann
Wyświetlić wszystkie podobne produkty Produkt poprzedni Produkt następny

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

O spoločnosti

Viessmann Group je jedným z medzinárodných výrobcov vykurovacích, priemyselných a chladiacich systémov. Táto rodinná firma založená v roku 1917 zamestnáva 12 300 pracovníkov a obrat skupiny dosahuje 2,65 miliardy Eur.

S 22 výrobnými závodmi v 12 krajinách, 68 zastúpeniami v 31 krajinách, ako aj 120 predajnými spoločnosťami, je Viessmann zameraný skutočne medzinárodne. 56 % obratu pripadá na zahraničie. 

Kompletná ponuka firmy Viessmann

Kompletná ponuka firmy Viessmann zahŕňa individuálne riešenia s efektívne pracujúcimi systémami a výkonmi do 1,5 do 120 000 kW pre všetky aplikačné oblasti a všetky zemi. Patria sem nástenné kondenzačné jednotky s výkonom 1,9 až 150 kW a stacionárne kondenzačné systémy 1,9 až 6. 000 kW ako aj blokové kogeneračné jednotky (BKJ) od 1,0 do 530 kWel resp. od 5,3 do 660 kWth. Blokové kogeneračné jednotky (BKJ) sú stavané na zemný plyn/bioplyn.

Ponuka regeneratívnych energetických systémov zahŕňa tepelné solárne zariadenia s plochými kolektormi a kolektormi s vákuovým rúrkami na ohrev pitnej vody, podporu vykurovania a solárne chladenie budovy, špeciálne vykurovacie kotly a spaľovacie zariadenia od 4 kW do 50 MW na pelety, tepelné čerpadlá s výkonom 1,7 až 2 000 kW na využívanie tepla zo zeme, spodnej vody ako aj okolitého vzduchu, či fotovoltaické systémy.

Aj pre siete diaľkového vykurovania a bioenergetické obce ponúka Viessmann všetko z jednej ruky – od prvej štúdie realizovateľnosti a plánovacích podkladov, cez dodanie všetkých potrebných komponentov ako sú bioplynové systémy, zdroje tepla, blokové kogeneračné jednotky, zemné vedenia tepla a bytové odovzdávacie stanice, až po stavbu a sprevádzkovanie.

S rozsiahlym sortimentom teplotne riadených miestností, výkonnýchi chladiacimi boxami a agregátmi,chladiacimii riešeniami pre potravinársky maloobchod ako aj príslušenstvo a služby – pokrýva skupina Viessmann aj oblasť chladu.

Trvalá udržateľnosť

Ako rodinný podnik kladie Viessmann mimoriadny dôraz na zodpovedné a dlhodobo orientované konanie, ako aj trvalú udržateľnosť. Preto je aj trvalá udržateľnosť pevne zakotvená v zása - dách fi rmy. Vo všetkých procesoch dbáme na to, aby sme vzájomne zladili ekonomiku, ekológiu a sociálnu či spoločenskú zodpovednosť.

Viessmann patrí k popredným medzinárodným výrobcom inteligentných, komfortných a účinných systémov pre výrobu tepla, klimatizácií, vetrania a chladenia či decentrálnu výrobu elektriny. Naše systémy tvoria základ komfortu, blahobytu a silného priemyslu. Na základe doterajších úspechov sme si vytýčili ambiciózne ciele. Viessmann bude aj v budúcnosti udávať krok, tvoriť technické míľniky a neustále posúvať hranice možného.

Hodnoty našej značky

V roku 1966 boli po prvýkrát sformulované zásady spoločnosti Viessmann. Boli a sú dôležitými usmerneniami nášho úspechu. S cieľom zosúladiť podnikovú kultúru s nepriaznivými zmenami životného prostredia, sprevádzané digitalizáciou, bol hodnotový kódex značky na novo vytvorený v roku 2016. Deklarovaným cieľom je posilnenie kreativity a osobnej zodpovednosti v spoločnosti, a tým podpora inovácií a rýchla podpora dobrých nápadov. Hodnoty spoločnosti sú smerodajné pre naše každodenné konanie.

Spoločne

Vzťah s našimi zákazníkmi je založený na férovom partnerstve s cieľom spoločných úspechov. Naším zamestnancom ponúkame dobré podmienky na rozvoj. 

Zodpovedne

Zaviazali sme sa k ekonomickej, ekologickej a sociálnej zodpovednosti. Naším cieľom je ochrana klímy a zachovanie prírodných zdrojov.

Podnikavo

Sme technologickým priekopníkom v našom odvetví a aj v budúcnosti sa budeme podieľať na určovaní smeru technického pokroku.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.