AVIEN.PL | Internetowa sprzedaż hurtowa

sterowniki do systemu solarnego

Regulator solarny, czyli sterowanie obiegiem solarnym do ładowania kotła, paneli słonecznych, kolektorów

.
Regulator solarny, regulacja ładowania kotła, zasobnika Regulacja jest regulatorem systemu solarnego. Podstawowym zastosowaniem jest przygotowanie ciepłej wody użytkowej w domach. Regulator steruje temperaturą kolektora słonecznego i maksymalnie dwóch zasobników dobranych odpowiednio do trybu pracy. Urządzenie może sterować dodatkowym źródłem ciepła lub grzałką elektryczną zapewniającą dodatkowe ogrzewanie w czasie, gdy energia uzyskana z kolektora słonecznego jest niewystarczająca. Użytkownik może zaprogramować zakresy czasowe, w których włączane jest dodatkowe ogrzewanie.
Regulator może pracować w jednym z czterech trybów. Lista dostępnych trybów zależy od połączeń czujnika. Wszystkie czujniki są identyfikowane po włączeniu zasilania. Zapobiega to ustawieniu niewłaściwego trybu pracy. Schemat systemu dla każdego z trybów pracy jest wyświetlany w sposób ciągły na wyświetlaczu regulatora słonecznego.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie