AVIEN.PL | Internetowa sprzedaż hurtowa

Regulacja elektroniczna

Najczęściej sprzedawane

3 pozycji razem

Elektryczne grzejniki konwektorowe TESY z elektroniczną regulacją temperatury za pomocą przycisków na panelu sterowania są odpowiednim rozwiązaniem do miejscowego ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych w mieszkaniach, domach jednorodzinnych lub domkach letniskowych.

>

Dla zapewnienia wygodnego dostępu panel elektroniczny jest umieszczony od góry, za przednią osłoną grzejnika, dzięki czemu jego wyświetlacz (cyfry ledowe) nie przeszkadza w pracy w ciemności i przyczynia się do doskonałego wyglądu całego grzejnika. Wszystkie konwektory charakteryzują się opatentowanym rozwiązaniem przepływu powietrza - konwekcją, która zwiększa wydajność konwektorów, skraca czas potrzebny do ogrzania danego pomieszczenia, a tym samym zmniejsza zużycie energii nawet o 25% przy zachowaniu tej samej temperatury w pomieszczeniu.

>

Konwekcja powietrza jest tak szybka, że panel przedni, dzięki przepływowi zimnego powietrza wewnątrz konwektora, nie nagrzewa się tak bardzo jak w przypadku konwencjonalnych grzejników konwektorowych. Jest to znak, że konwektor pracuje z maksymalną wydajnością, aby ogrzać powietrze.

>
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.