AVIEN.PL | Internetowa sprzedaż hurtowa

EL 1000 INV

Kod: 3258
968 zł –36 %
EL 1000 INV
968 zł –36 % 614 zł / szt
4 do 7 dni

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

ELIZ EL 1000 INV
- konwektor elektryczny do montażu na ścianie z elektronicznym sterowaniem
- moc: 1000 W

Elektryczny grzejnik konwektorowy EL 1000 INV zachwyci Cię nowoczesnym wzornictwem w kolorze białym, grubością zaledwie 59 mm, a przede wszystkim inteligentnym sterowaniem elektronicznym w technologii Inverter. Elektronika konwektora wyposażona jest w tygodniowy program ogrzewania z szerokim zakresem ustawień timera i temperatury, czujnik otwartego okna oraz kolorowy wyświetlacz TFT. Seria EL INV spełnia nowe normy ERP dotyczące efektywności energetycznej ogrzewania.
Technologia inwerterowa - Inwerter
Inteligentna regulacja mocy (samodostosowanie) - gdy zmierzona temperatura w pomieszczeniu zbliża się do ustawionej temperatury ogrzewania, układ elektroniczny stopniowo zmniejsza moc konwektora. Po osiągnięciu ustawionej temperatury grzejnik wyłącza się. Dzięki zastosowaniu inwertera Funckie, tygodniowego wyłącznika czasowego i precyzyjnego termostatu elektronicznego konwektor pozwala zaoszczędzić co najmniej 25% kosztów energii elektrycznej w porównaniu z innymi grzejnikami konwektorowymi.
Konwektor oferuje moc 1 000 W i jest idealnym rozwiązaniem do ogrzewania pomieszczeń w domach i biurach o powierzchni do 14 m2. W konwektorach zastosowano trwały element grzejny ze stali nierdzewnej, a podwójny aluminiowy wymiennik ciepła zapewnia optymalny przepływ ciepłego powietrza.
Za pomocą elektronicznego sterowania z wyświetlaczem z przodu urządzenia można łatwo ustawić żądaną temperaturę, którą konwektor będzie automatycznie utrzymywał na wybranej wartości z dokładnością do 0,1°C. Można również ustawić tygodniowy tryb czasowy, w którym dla każdego dnia tygodnia można ustawić 7 okresów ogrzewania, z inną temperaturą dla każdego przedziału. Wyświetlacz jest przyciemniany po zakończeniu ustawiania i w stanie bezczynności, można także regulować jego jasność i przyciemnienie. Układy elektroniczne są również wyposażone w funkcję bezpiecznika dziecięcego, która blokuje przyciski panelu sterowania. Funkcja Sleep automatycznie zapewnia stopniowe obniżenie ustawionej temperatury o 3°C w ciągu 2 godzin od włączenia.
W celu zapewnienia bezpieczeństwa konwektory są wyposażone w automatyczne wyłączanie w przypadku upadku ze ściany, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz automatyczną ochronę przed zamarzaniem. W przypadku przerwy w zasilaniu układ elektroniczny zapamiętuje wszystkie ustawione wartości, a wybrane tryby pracy grzejnika są automatycznie aktywowane po przywróceniu zasilania.
Konwektor jest przeznaczony do montażu naściennego (w komplecie wspornik do montażu naściennego). Dzięki stopniowi ochrony IP 24 można go bezpiecznie używać również w łazience.
Features:
.
Parametry techniczne:
.

Parametry dodatkowe

Kategoria: ELIZ
Gwarancja: 2 lata
Waga: 20 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.