AVIEN.PL | Internetowa sprzedaż hurtowa

Wąż gazowy wewnętrzny - wewnętrzny 750 mm

Kod: 10T1115403075
126 zł –56 %
4841 plynova hadica vnutorny vnutorny 750 mm
126 zł –56 % 55 zł / ks
Skladom (3 ks)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Stal nierdzewna, bezpieczny, elastyczny giętki wąż gazowy, rura do podłączania pieców, kotłów i innych urządzeń.

    • Wewnętrzny - gwint wewnętrzny
    • Rozmiar: 1/2 x 1/2

    Wąż z metalowym oplotem ze stali nierdzewnej, z tworzywa sztucznego na powierzchni i (gumową) rurą wewnętrzną. Oplot zapobiega uszkodzeniom mechanicznym i zapewnia antystatyczność węża.

    Metalowe węże do gazu są produkowane z nierdzewnej stali wysokostopowej. Węże są w różny sposób zabezpieczone przed uszkodzeniem, zanieczyszczeniem i innymi czynnikami zewnętrznymi. Są one odpowiednie dla wszystkich rodzajów gazów z gwarancją szczelności i nieograniczonego okresu użytkowania. Są one odpowiednie do stosowania w celu zwiększenia bezpieczeństwa systemów dystrybucji gazu, w których przewiduje się możliwość wystąpienia wstrząsów, naprężeń osiowych, a także poprawy warunków montażu i demontażu w celu konserwacji i czyszczenia gazu. urządzenia, kuchenki, liczniki gazu itp.

    Węże do gazu zapewniają wysoką elastyczność i odporność na działanie wszystkich gazów grzewczych, w tym gazu ziemnego, propanu-butanu, gazu opałowego. Węże gazowe są produkowane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Każdy wąż jest poddawany ciśnieniowej próbie szczelności i został zatwierdzony do wszystkich rodzajów gazów grzewczych.

Parametry dodatkowe

Kategoria: wewnętrzny - gwint wewnętrzny
Gwarancja: 2 roky
Waga: 0.1 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.