AVIEN.PL | Internetowa sprzedaż hurtowa

Wąż gazowy wewnętrzny - wewnętrzny 500 mm

Kod: 10T1115403050
107 zł –57 %
4838 plynova hadica vnutorny vnutorny 500 mm
107 zł –57 % 46 zł / ks
Skladom (2 ks)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Stal nierdzewna, bezpieczny, elastyczny giętki wąż gazowy rura do podłączania pieców, kotłów i innych urządzeń.

    .
  • Nić wewnętrzna - wewnętrzna
  • Rozmiar: 1/2 x 1/2
.

Głowica z metalowym oplotem ze stali nierdzewnej, tworzywem sztucznym na powierzchni i (gumową) rurką wewnętrzną. Oplot zapobiega uszkodzeniom mechanicznym i zapewnia antystatyczność węża.

Metalowe węże do gazu są produkowane z nierdzewnej stali wysokostopowej. Węże są w różny sposób zabezpieczone przed uszkodzeniem, zanieczyszczeniem i innymi czynnikami zewnętrznymi. Nadają się do wszystkich rodzajów gazów, mają gwarantowaną szczelność i nieograniczony okres eksploatacji. Są one odpowiednie do stosowania w celu zwiększenia bezpieczeństwa systemów dystrybucji gazu, w których przewiduje się możliwość wystąpienia wstrząsów, naprężeń osiowych, a także poprawy warunków montażu i demontażu w celu konserwacji i czyszczenia gazu. urządzenia, kuchenki, liczniki gazu itp.

Węże do gazu zapewniają wysoką elastyczność i odporność na działanie wszystkich gazów grzewczych, w tym gazu ziemnego, propanu-butanu, gazu lekkiego. Węże gazowe są produkowane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Każdy wąż jest poddawany ciśnieniowej próbie szczelności i został zatwierdzony do wszystkich rodzajów gazów grzewczych.

Parametry dodatkowe

Kategoria: wewnętrzny - gwint wewnętrzny
Gwarancja: 2 roky
Waga: 0.1 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.