seria QUATTRO

QUATTRO to nowa seria ceramiki i mebli łazienkowych. Jest silna i niebanalna, oparta na planie prostokąta. Wysoka jakość materiałów jest gwarantem jej trwałości. Dzięki oryginalnej stylistyce tej serii Twoja łazienka nabierze charakteru.

Łazienki wyposażone w QUATTRO tchną spokojem. Mocne kształty umywalek nadają przestrzeni solidny rys, a wnętrze staje się zrównoważone i stabilne. Minimalistyczne, proste linie ceramiki pozwalają wyeksponować piękno łazienkowych dodatków i akcesoriów. W pomieszczeniu jest przytulnie dzięki ładnym szafkom o ciepłej barwie.Quattro wniesie do Twojej łazienki równowagę oraz zapewni wygodę i poczucie niezależności. Quattro to nowa seria ceramiki i mebli łazienkowych. Jest silna i niebanalna, oparta na planie prostokąta. Wysoka jakość materiałów jest gwarantem jej trwałości. Dzięki oryginalnej stylistyce tej serii Twoja łazienka nabierze charakteru. 

 

Chromowana kolumna umywalki 

Umywalka mocowana do ściany może być umieszczona ponad górną powierzchnią szafki podumywalkowej. Syfon ze stalową osłoną tworzy wrażenie kolumny, wizualnie wspierającej umywalkę. Dzięki temu, że umywalka nie jest postawiona na szafce, powstaje przestrzeń, gdzie znajdzie się miejsce na niezbędne drobiazgi lub dodatkowy ręcznik.chat +421 917 133 662 info@avien.pl Masz pytanie?
Napíšte nám správu clear
Správa bola odoslaná. ZATVORIŤ