seria PRECIOSA 2

Harmonia kształtów - PRECIOSA 2

 

Minimalizm to jeden z najpopularniejszych kierunków we współczesnej architekturze. Właśnie dlatego, proste sugestywne kształty serii ceramiki i mebli Preciosa 2 idealnie wpisują się w przestrzeń nowoczesnej łazienki. Tutaj subtelny design współgra z funkcjonalnością.

Prostokąt jest podstawowym i dominującym kształtem wszystkich produktów serii Preciosa 2. Płaski blat umywalki uzupełnia okrągła misa. To dzięki tej formie geometrycznej wszystkie elementy zestawu idealnie się uzupełniają, nadając łazience jednolity, nowoczesny styl. Produkty serii Preciosa 2 doskonale sprawdzają się podczas tworzenia spójnego projektu aranżacji łazienkowego wnętrza. Zbliżone kształt umywalki oraz miski ustępowej i bidetu potwierdzają konsekwencję w dążeniu do stylistycznej jednolitości, zgodnej z panującymi trendami.

 

Trzy szerokości (40, 60 i 90 cm) umywalek Preciosa 2 ułatwiają dopasowanie ich do wnętrz o różnej wielkości i charakterze. Płaskie, boczne powierzchnie odkładcze oraz możliwość bezpośredniego zamontowania relingów na ręczniki zwiększają funkcjonalność umywalki i całej łazienki. W przypadku miski i bidetu udało się całkowicie wyeliminować widoczne otwory montażowe, co ułatwia utrzymanie produktu w czystości i zdecydowanie podnosi estetykę produktu.chat +421 917 133 662 info@avien.pl Masz pytanie?
Napíšte nám správu clear
Správa bola odoslaná. ZATVORIŤ