opcja podłączenia zasobnika

Kotły kondensacyjne jednofunkcyjne z możliwością podłączenia zasobnika zewnętrznego, Junkers, Immergas, Vaillant i inne

Gazowe kotły kondensacyjne z podgrzewaniem wody w zasobniku zewnętrznym. Określenie to oznacza, że woda pitna nie jest podgrzewana bezpośrednio w kotle, ale w zasobniku, który znajduje się obok kotła. W dolnej części zasobnika umieszczona jest spirala grzewcza, przez którą przepływa gorąca woda z kotła i tym samym system oddaje ciepło bezpośrednio wodzie pitnej, która jest w zasobniku. W kotle znajduje się zawór trójdrożny, który przełącza bądź kieruje przepływ wody do grzejników albo do spirali w podgrzewaczu zewnętrznym lub bojlerze. Rozwiązanie takie ma dużo zalet, a największą z nich jest zawsze nagrzana woda użytkowa w każdym punkcie poboru, znajdującym się w domu. 

Istnieje również możliwość użycia obiegu cyrkulacyjnego, który zapewnia stałą cyrkulację ciepłej wody w przewodach w całym domie, nie trzeba więc czekać, aż zimna woda wypłynie z baterii. Temperaturę wody w zasobniku można ustawić na kotle za pomocą czujnika, który jest połączony z zasobnikiem. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje zasobników, do zawieszenia na ścianie lub wolnostojące. Zasobniki są produkowane od pojemności 80 litrów, aż po bojlery solarne, które mieszczą nawet 500 litrów wody.

 

  Poniżej znajdują się wszystkie kotły gazowe z możliwością podłączenia zasobnika. Możliwość wyboru również ze względu na producenta.

  Można też skorzystać z przejrzystego menu, umieszczonego po lewej stronie.


Sortowanie:
W dyskusji w kategorii nie jest żadnego posterunki, bądź pierwszy!.

chat +421 917 133 662 info@avien.pl Masz pytanie?
Napíšte nám správu clear
Správa bola odoslaná. ZATVORIŤ