Dostawa

Szanowny Kliencie,

Przeczytaj, w jaki sposób zamówiony towar dotrze do Ciebie. 

 

   Ceny dostawy są zamieszczone poniżej...

 

  

   

 

Dostawę dużych rozmiarowo zamówień towaru, jak na przykład kotłów kondensacyjnych, rur, grzejników, pomp i inny asortyment realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej, dostawa odbywa się zawsze na drugi dzień od momentu wysłania. Kurier zawsze przed doręczeniem przesyłki (około godziny wcześniej) skontaktuje się telefonicznie, w celu potwierdzenia Państwa obecności w miejscu odbioru. W przypadku tego rodzaju dostawy możliwa jest płatność przed wystawieniem faktury lub za pobraniem w miejscu odbioru. 

 

Mniejsze zamówienia, jak termostaty, czy regulatory do kotłów są wysyłane za pośrednictwem poczty. Zaletą tego rozwiązania jest niższa cena.

 


Dostawa towaru trudniejszego do transportu, jak zestawy solarne, płyty styropianowe) i ciężkie kotły na paliwa stałe, może być zrealizowana w zamieszczonych poniżej okresach tygodniowych, płatności można dokonać przed wystawieniem faktury lub gotówką za pobraniem w miejscu odbioru.

 

Niektóre, zwłaszcza większe zamówienia są zawsze sprawdzane i potwierdzane poprzez kontakt telefoniczny, pod numerem, który zostanie podany w zamówieniu. Dlatego prosimy o podanie w uwagach do zamówienia również alternatywnego numeru telefonu (telefon stacjonarny, telefon członka rodziny).

 

Przy składaniu zamówienia należy wybrać sposób płatności oraz sposób dostawy. Dodatkowo skontatujemy się z Państwem telefonicznie, aby potwierdzić sposób dostawy.

 

Pozostałe informacje dotyczące dostawy i logistyki są dostępne pod numerem telefonu: +421 917 133 622 lub na info@avien.pl

 

Cennik dostawy z VAT. Przy składaniu zamówienia będą Państwo mieć do wyboru sposób dostawy towaru, ewentualnie e-shop zasugeruje odpowiedni sposób dostawy.

 

Do wyboru są następujące sposoby dostawy:

 

     
Kurier UPS, waga ponad 3 kg ⇒ 8, 13 €  

w przypadku wszystkich grzejników, rur, grzejników drabinkowych, rozdzielaczy, wszystkie gazowe, większy sprzęt do ogrodu 8€,

zasobniki na wodę, płyty styropianowe do ogrzewania podłogowego itp.

Kurier UPS waga ponad 3 kg ⇒ 9 €

  w przypadku wszystkich zlewozmywaków i okapów, umywalek
Odbiór osobisty w Žilinie ⇒ 1 €  

cały asortyment, pod warunkiem wcześniejszego sprawdzenia czy konkretny towar znajduje się w konkretnym miejscu.

     chat +421 917 133 662 info@avien.pl Masz pytanie?
Napíšte nám správu clear
Správa bola odoslaná. ZATVORIŤ